Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Люблинецька селищна рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Люблинецької селищної  ради «Про встановлення    єдиного податку на 2021 рік на території Люблинецької селищної ради».

З проектом регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному сайті Люблинецької селищної  ради lyublynets-gromada.org.ua в розділі  – регуляторна діяльність.

Даний проект рішення розроблений  відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу з метою законодавчого врегулювання справляння єдиного податку  та збільшення надходження коштів до бюджету.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою:

45034, смт.Люблинець, вул.Незалежності,51

на електронну адресу: liublynec@gmail.com

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту – «Про встановлення єдиного податку на 2021 рік на території Люблинецької селищної ради »