У 2019 році обсяг субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” становить 165 535 грн. Кошти субвенції спрямовуються, зокрема, на закупівлю дидактичних матеріалів (38 418 грн), сучасних меблів (69 277 грн.), комп’ютерного обладнання (55 780 грн.) та підвищення кваліфікації педагогічних працівників (2 060 грн.). Нагадаємо, постанова Кабміну від 4 квітня №237 передбачає дофінансування субвенції НУШ з місцевих бюджетів. Пропорції фінансування між субвенцією НУШ та місцевого бюджету для ОТГ складає – 90% на 10%.

У 2019/2020 н.р. в школах громади діє 4 (чотири) перших класи, в яких навчається 69 учнів. Також виділено кошти на забезпечення доступу до Інтернету для закладів загальної середньої освіти. Для шкіл Люблинецької громади – 90 000 грн. Придбання послуг з доступу до Інтернету для шкіл здійснюється без співфінансування з місцевого бюджету. Однак сплата абонентної плати за доступ до Інтернету здійснюється за  кошти місцевого бюджету.

Обсяг коштів на впровадження стандартів НУШ та забезпечення доступу до Інтернету