Шановні жителі Люблинецької громади!

Сердечно вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! 

Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. Він був неодзнозначним, сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань.

Та попри всі труднощі, були у минулому році свої здобутки та свої радощі. Всі ми – кожен з нас – гідно прожили кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для своїх родин, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці.

Тож будьмо патріотами нашої держави, патріотами нашої громади! Бо ж ми – українці – розумні, сильні й талановиті. Повірмо в себе, підтримаймо один одного, згуртуймося навколо спільної мети. Разом ми здатні творити дива.

Нехай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов’ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України!

Щиро і сердечно бажаю кожному з Вас здоров’я і щастя, добра і надії, здійснення світлих мрій та сподівань.

З Новим роком, з Різдвом Христовим!

               З повагою,
селищний голова
Наталія Сіховська

Новорічні вітання селищного голови
Розробка та підтримка: SCSI