Зимові свята, час змін та святкової магії. Позитивні емоції, море вражень, творчість – це саме те, що об’єднує всіх учнів та викладачів Люблинецької школи мистецтв.

Так 05 лютого до затишної зали школи наче завітала зимова казка: ніжно обгорнула тендітними сніжинками, засвітила святковими вогниками та налаштувала на чарівний лад всі музичні інструменти. Концертна програма була побудована таким чином, аби ознайомити глядачів з усіма музичними інструментами, грі на яких сьогодні можна навчитися у стінах школи.

На святковий вогник були запрошені поважні гості – селищний голова Н.Сіховська, заступник начальника УГС О.Шум, депутати Люблинецької громади, а також шанувальники та прихильники талантів юних музикантів. Варто зазначити, що організаторами свята вжито заходів по недопущенню поширення вірусної інфекції спричиненої коронавірусом SAR-CoV-2.

Завдяки творчим зусиллям артистичних ведучих Буряк Я., Кошелюк М., викладачів школи та організатора концерту, викладача та директора школи О.Денисюк, традиційне зимове свято перетворилось у «Новорічну містерію».

Зі сцени лунали твори у виконанні ансамблю скрипалів «Перлинки» (кер. О.Олексюк), вокального ансамблю під керівництвом Кошелюк М. Створювали святковий настрій сольні номери учнів молодших класів: Середи С., Сіховської А., Гарбар М., Оніщука В., Івасюка К., Ковальчук А., Буряка Д., Сохацького І., Соломянюк Д., Гнатюка О. Показали свою майстерність учні старших класів: Марчук О., Середа Д., Михнюк Д., Ганюк Ю., Сохацька Я., Куденчук Л.

Гості свята насолодились чудовим вокальним дуетом у складі Буряк Я. та Кошелюк М. Зачарували своїм виконанням та віртуозністю дует бандуристів у складі Васковець У. та Страхової Д.

Зимовий настрій та любов подарували глядачам юні художники (клас викладача Л.Грицюк), презентувавши глядачам виставку творчих робіт.

Цей захід ще раз довів, що Люблинецька громада має багато талантів і їх виступи не залишили байдужими жодного глядача та подарували гарний настрій та багато позитивних емоцій усім присутнім.

Новорічна містерія в школі мистецтв