11-13 червня 2019 року добровольцями Корпусу Миру Сюзі Кью, Еймі Шоу та Кеседі Крамтон на базі КУ «Центр культури та дозвілля» в смт. Люблинець було організовано міні-табір для учнів 9-11 класів ОНЗ «Люблинецька ЗОШ I-III ст.» та Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ. Темою табору було проектування та управління проектами. У перший день діти дізналися про основи лідерства, колективної роботи та громадської активності. Другий день – вступ до проектів громад та способи їх реалізації шляхом залучення коштів, пошуку ресурсів та побудови планів дій. Третього дня вчилися формулювати цілі та завдання для громадських проектів, і їм була надана можливість створити свій власний проект, що позитивно вплине на Люблинецьку громаду. Проект, який представили учні, – це кінотеатр під відкритим небом на футбольному стадіоні “Люблинець”.

Дякуємо всім учасникам за неймовірно творчі та продумані ідеї!

Навчання проектуванню та управління проектами