17 січня у с. Мощена на території закладу дошкільної освіти відбулось урочисте відкриття дитячого спортивно-ігрового майданчика.

На свято завітали голова Люблинецької об’єднаної територіальної громади Наталія Сіховська, голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, представник благодійного фонду «Патріоти Волині» Павло Самолюк.

Після урочистого перерізування стрічки священики освятили новозбудований дитячий майданчик.

Такий подарунок мешканцям села вдалося зробити завдяки коштам субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Тепер у дітей є повноцінна ігрова зона, в комплект якої входить: спортивне обладнання, дитячий будиночок, гойдалки, карусель, гірки, та ін.

Дітлахи подякували за чудовий різдвяний подарунок віршованими рядками і звісно щирими посмішками, які і надихають дорослих працювати та робити добрі справи. До того ж, малеча отримала солодкі подарунки від селищного голови Наталії Миколаївни. А веселі клоуни подарували дітям цікаве ігрове шоу. Загалом майданчик для села – це не тільки радість для дітей, а й для батьків. Дитячий сміх тепер лунатиме тут до пізнього вечора, а дорослі матимуть можливість спостерігати за тим, як на свіжому повітрі бавляться та набираються сил їхні дітлахи.

«Мрії збуваються!» Відкриття дитячого спортивно-ігрового майданчика у с. Мощена
Розробка та підтримка: SCSI