І тихо мовляться слова,
І шепче зірка вечорова.
І чуть, як засина трава
У колисковій рідній мові…

  Рідна мова дорога людині, як саме життя, – стверджує народна мудрість. Вона дається народові Богом.

 Ніжна і співуча,   українська мова за красою та мелодійністю посідає одне з перших місць серед європейських мов, поступаючись лише італійській. Наша мова – невичерпне джерело народної мудрості.

 День української писемності та мови – свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця.

 В  ОНЗ  «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ст.» за окремим планом проходив Тиждень української  писемності та мови. У  ці дні вчителями-філологами, класними керівниками та класоводами проводилися різноманітні заходи, а саме: проходили  лінгвістичні вікторини,  уроки-турніри. Учні розгадували мовознавчі ребуси та кросворди, випускали  стінгазети, плакати. Захищали  проекти. Школярі взяли участь у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика. А до написання радіодиктанту долучилися й педагоги школи.

Під гаслом «Мово моя солов’їна» 8 листопада в навчальному закладі пройшов День самоврядування у 5-11 класах. У вишиванках, радісні та усміхнені вчителі й  учні вітали один одного з прийдешнім святом. А мелодії українських пісень, які звучали у вестибюлі  школи, доповнювали цей святковий настрій.

Мово моя солов’їна
Розробка та підтримка: SCSI