Завдяки співпраці із волонтером Корпусу Миру США Сьюзі Кью Люблинецька селищна рада розробила проект «Lyublynets Student Council» та  отримала грант на його реалізацію від програми SPA (Small Projects Assistance), що фінансується USAID.

В рамках данного проекту створено молодіжний простір в приміщенні КУ «Центр культури і дозвілля» в смт Люблинець (закуплені 2 столи, тумбочка, стільці, ноутбук, проектор, екран до проектора, фліпчарт, багатофункціональний копіювальний пристрій (принтер, сканер, ксерокс), чайник, жалюзі, лінолеум). Молодіжний центр стане своєрідною платформою для спілкування молоді, генерації їхніх ідей, змістовного проведення часу. Тут можуть відбуватися збори учнівської ради, підготовка до КВН, влаштовуватися вечори для спільного перегляду фільмів та інші заходи, орієнтовані на молодь. Проектом передбачається організація двох тренінгів. Перший з них відбувся 5 жовтня 2019р.  на тему громадянської участі для учнів 8-11 класів. Тренінг проходив у новоствореному Молодіжному просторі. Під керівництвом тренерів Ірини Гайдучик та Заріни Дацик, учні мали можливість активно дізнаватися про лідерство, командну роботу та публічні виступи. День був насичений отриманням цінної інформації, інтерактивними заходами та іграми, активним діалогом між учнями про майбутнє Люблинецької громади. В кінці тренінгу стало зрозуміло, що в молоді є величезне бажання зробити свій вагомий внесок у динамічне майбутнє Люблинця.

Молодіжний простір в смт Люблинець