Виконавчий комітет:
селищний голова – Сіховська Наталія Миколаївна
секретар ради – Кулик Жанна Василівна
заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Кухарчук Михайло Павлович
керуючий справами( секретар) виконавчого комітету селищної ради –Ягнюк Світлана Миколаївна
староста – Шепшелей Галина Іванівна
староста – Ліщук Анатолій Павлович
Управління забезпечення діяльності виконавчого комітету:
головний бухгалтер – Вавриш Марія Іванівна
юрисконсульт – Довгоселець Яна Степанівна
діловод – Куденчук Тетяна Анатоліївна
спеціаліст з військового обліку – Ягнюк Світлана Миколаївна
спеціаліст з проектно-інвестиційної діяльності – Гандзюк Ольга Володимирівна
двірник – Лисакова Галина Іванівна
двірник – Шум Людмила Терентіївна
двірник – Кузьмук Галина Миколаївна
двірник – Матвіюк Юрій Миколайович
Фінансовий відділ:
начальник відділу – Рокун Ольга Іванівна
головний спеціаліст – Прядун Тетяна Анатоліївна
головний спеціаліст- Гегера Тетяна Миколаївна
Земельно-екологічний відділ:
начальник відділу – Бруча Надія Петрівна
спеціаліст-землевпорядник – Олексюк Наталія Іванівна
спеціаліст-землевпорядник – Карплюк Ірина Анатоліївна
Управління гуманітарної сфери:
заступник начальника управління гуманітарної сфери – начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту – Шум Олександр Петрович
спеціаліст з гуманітарних питань – Олексюк Валентина Михайлівна
прибиральник службових приміщень – Логвинюк Тетяна Михайлівна
ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
начальник відділу соцзахисту – Самойліч Наталія Миколаївна
головний спеціаліст з питань соціального захисту населення – Горщарук Тетяна Демидівна
програміст – Мартинюк Валентин Борисович
Відділення соціальної допомоги вдома:
срціальний робітник
Комунальна установа «Централізована бухгалтерія Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради»:
головний бухгалтер – Новосад Ольга Анатоліївна
заступник головного бухгалтера – Соломянюк Людмила Володимирівна
економіст – Скульська Тетяна Петрівна
бухгалтер-спеціаліст – Никонюк Олена Андріївна
бухгалтер-спеціаліст – Кондратюк Світлана Степанівна
бухгалтер-спеціаліст – Василенко Тетяна Володимирівна