Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, планування, управління комунальною власністю, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності, депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та правопорядку:

 

Голова постійної комісії :

Хвиць Руслана Петрівна      – депутат від виборчого округу №5

Члени постійної комісії:

Рокун Ольга Іванівна – депутат від виборчого округу №3

Новосад Ольга Анатоліївна – депутат від виборчого округу №4

Мичко Ірина Романівна – депутат від виборчого округу №7

Логвинюк Наталія Григорівна – депутат від виборчого округу №5

 

Постійна комісія з питань сільського господарства, соціального відродження села, регулювання земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів:

 

Голова постійної комісії :

Ліщук Любов Віталіївна  – депутат від виборчого округу №7

Члени постійної комісії:

Івлєв Володимир Миколайович – депутат від виборчого округу №8

Соломянюк Людмила Володимирівна – депутат від виборчого округу №6

Мельник Валентина Василівна – депутат від виборчого округу №6

Буряк Іван Віталійович – депутат від виборчого округу №3

Рихтюк Ніна Олександрівна – депутат від виборчого округу №8

 

Постійна комісія з питань освіти, культури  та туризму, духовності, охорони здоров’я, материнства, у справах сімї, молоді та спорту, соціального захисту населення:

 

Голова постійної комісії :

Вознюк Інна Вікторівна – депутат від виборчого округу №6

Члени постійної комісії:

Олещук Андрій Володимирович – депутат від виборчого округу №8

Пінчук Любов Миколаївна – депутат від виборчого округу №2

Котік Вікторія Вікторівна – депутат від виборчого округу №1

Федорук Андрій Борисович – депутат від виборчого округу №7

 

Постійна комісія з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та побуту і житлово-комунального господарства та підприємництва:

 

Голова постійної комісії :

Страхов Олександр Петрович – депутат від виборчого округу №1

Члени постійної комісії:

Пасаман Валентина Іванівна – депутат від виборчого округу №4

Гора Ніна Миколаївна – депутат від виборчого округу №2

Талан Андрій Іванович – депутат від виборчого округу №3

Карпук-Сугак Любов Анатоліївна – депутат від виборчого округу №5


Розробка та підтримка: SCSI