Шановні мешканці нашої громади доводимо до відома, що закінчився перший етап конкурсу на визначення логотипу та слогану Люблинецької ОТГ. Перш за все хочемо подякувати за вашу активність та небайдужість до життя громади. Адже на конкурс було подано 56 пропозицій.

Робочою групою було розглянуто всі заявки та голосуванням обрано 12 пропозицій.

Наступним кроком відповідно до Положення про конкурс є оприлюднення конкурсних робіт фіналістів на веб-сайті та facebook-сторінці Люблинецької ОТГ з метою проведення онлайн-голосування. На цьому етапі роль мешканців є дуже важлива, адже від їхньої свідомості, правильного розуміння речей залежить подальша доля бренду громади.

Нагадаємо, що логотип — графічний або текстовий символ, який представляє якийсь конкретний суб’єкт або об’єкт, наприклад — компанію, організацію, приватну особу або продукт. В нашому випадку, логотип повинен асоціюватися з Люблинецькою ОТГ. Ми його будемо використовувати у рекламних, комунікаційних та інших заходах для формування позитивного іміджу громади в Україні, а згодом і за кордоном.

Тому, шановна громадо, звертаємося до Вас з проханням проявити громадську активність та віддати свій голос за той логотип, який, на Вашу думку, буде найкращим для Люблинецької ОТГ. Ваші голоси будуть прийматися до 30 квітня 2019 р. Імена авторів є закритими до оголошення переможця Конкурсу, що сприяє підвищенню рівня об’єктивності голосування.

Логотип для Люблинецької ОТГ: громадськість голосує