Виконавчий комітет Люблинецької селищної ради оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Люблинецької селищної ради

Умови проведення конкурсу

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Люблинецька селищна рада, 45034 Волинська область Ковельський район, смт Люблинець, вул. Незалежності, 51.

Підстави для проведення конкурсу: Рішення Люблинецької селищної ради № 16/4 від 21.03.2022 року «Про  проведення конкурсу по наданню послуг з вивезення побутових відходів на території Люблинецької селищної ради  та затвердження складу комісії, Положення та  конкурсної  документації»

Місце і час проведення конкурсу: Люблинецька селищна рада, 45034, смт Люблинець, вул. Незалежності, 51. Дата проведення конкурсу 03 травня 2022 року о 15-00.

Прізвище, посада та номер телефону особи, для ознайомлення з умовами конкурсу:

Кухарчук Михайло Павлович – заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради, (03352)56-5-51

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

наявність техніки, вартість надання послуг, наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації, досвіду роботи, відповідного дозволу на виконання певних видів робіт чи надання послуг (за наявності).

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

-заяву на участь у конкурсі;

-копію Статуту або іншого установчого документу;

-витяг з ЄДРПОУ із зазначенням видів діяльності підприємства або свідоцтво про державну реєстрацію підприємства;

 -копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автотранспорту;

 -довідку, складену у довільній формі, яка підтверджує наявність у учасника відповідної техніки для надання послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів;

 -довідку довільнії форми, про наявність працівників відповідної кваліфікації;

– досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів.

Характеристика території: Площа Люблинецької селищної ради –  3000,6 га. Люблинецька територіальна громада налічує 41 багатоквартирних житлових будинків та 1074 домогосподарств. Кількість мешканців –  6461.

Орієнтовний об’єм побутових відходів –  20370 м3 на рік.

Полігон ТПВ розташований на землях Ковельської міської громади (с. Зелена) на відстані 2,5 км від межі Люблинецької селищної ради.

Місце, способи та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою до Люблинецької селищної ради у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг на надання яких подається пропозиція.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: до 13.00 год. 03.05.2022 р.

Способи і місце отримання конкурсної документації: Люблинецька селищна рада,  протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі, надає йому конкурсну документацію особисто або надсилає поштою.

                                                                                          Виконавчий комітет

                                                                           Люблинецької селищної ради

Конкурс
Розробка та підтримка: SCSI