Люблинецька селищна рада оголошує конкурс на визначення кращих ініціатив жителів Люблинецької територіальної громади.

Мета конкурсу: сприяння самоорганізації жителів Люблинецької об’єднаної громади шляхом підтримки ініціатив громадських організацій, органів самоорганізації населення та ініціативних груп та розвиток процесу взаємодії з місцевою владою для спільного вирішення актуальних, соціально важливих проблем.

Учасники конкурсу: ініціативні групи, громадські об’єднання (ГО), органи самоорганізації населення (ОСН).

ПРІОРІТЕТИ:

1. Благоустрій вулиць, зон відпочинку (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних площадок, озеленення та освітлення території, впорядкування кладовищ тощо).
  2. Покращення умов проживання людей з обмеженими фізичними можливостями та сімей, які опинились у важких життєвих обставинах.
  3. Організація дозвілля (проведення спортивно – масових заходів, конкурсів, концертів, святкування ювілейних дат, облаштування ігрових та спортивних майданчиків для дітей та молоді, культурно-мистецькі заходи, підтримка творчої та обдарованої молоді, облаштування місць для проведення змістовного дозвілля тощо).
  4. Покращення екологічної ситуації (створення нових зелених зон, облаштування, встановлення смітників, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, тощо).
  5. Розбудова, збереження та відновлення історично – культурної спадщини територіальної громади ( ознакування, ремонт та реставрація пам’яток архітектури, встановлення інформаційних таблиць, відродження місцевих народних традицій та  свят, тощо).
  6. Впровадження енергозберігаючих заходів.
  7. Підтримка та розвиток освітніх, культурних і творчих ініціатив (створення умов для самовираження дітей та молоді).
  8. Інші суспільно-корисні соціальні проекти.

Максимальна сума фінансування проектів –  5 000 грн.

Організація чи ініціативна група, що бере участь у конкурсі повинна забезпечити не менше 20% бюджету проекту власним внеском фінансовим, або внеском своїх партнерів. Власний внесок може бути реалізований також матеріалами чи роботами учасниками проекту.

В рамках відкритого конкурсу не передбачена підтримка проектів, направлених на отримання прибутків, не фінансується заробітна плата.

Прийом проектних заявок – з 01 травня 2019 року по 31 травня 2019 року (до 16.00 год)  Оголошення результатів конкурсу – протягом 10 днів з дня закінчення прийому проектних заявок.

Проектні пропозиції можна подавати в електронній формі на адресу: liublynec @gmail.com із зазначеною темою «конкурс ініціатив» або в паперовій формі на адресу: Люблинецька селищна рада вул. Незалежності, 51 смт Люблинець Ковельського району.

Пакет конкурсних документів має містити:

–  заповнену анкету ініціативи;
–  перелік учасників ініціативної групи (для ініціативних груп);
–  бюджет ініціативи;

Розгляд пропозицій здійснюється конкурсною комісією.

Ініціативи (проекти) не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду.

За консультаціями можна звертатися за телефоном  56-5-62  (Ольга Володимирівна), або на електронну пошту:  liublynec@gmail.com

Конкурс місцевих ініціатив жителів Люблинецької ОТГ