З метою сприяння самоорганізації жителів Люблинецької об’єднаної громади та розвитку процесу взаємодії з місцевою владою для спільного вирішення актуальних, соціально важливих проблем, селищна рада вже другий рік поспіль оголошує конкурс на визначення кращих ініціатив жителів громади. Фінансування ініціатив здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету при дольовій участі учасників (у розмірі не менше 20% від загальної вартості проекту)

У 2019 році на конкурс місцевих ініціатив було подано п’ять проектних заявок, з яких переможцями було визначено два проекти.

Отож, завдяки ініціативній групі, школярі Старокошарівської школи мають оновлений куточок живої природи. Було здійснено косметичний ремонт куточка та придбано меблеву стінку.

Ініціативна група ОНЗ «Люблинецька ЗОШ I-III ст.» облаштувала криту зону на період перебування дітей у пришкільному мовному таборі. Було придбано павільйон з москітною сіткою та лавки.

Завдяки таким ініціативам створено комфортні умови для розвитку дітей. Щиро дякуємо усім заявникам! Сподіваємось, що з кожним роком кількість місцевих ініціатив буде лише збільшуватись.

Конкурс місцевих ініціатив «Разом-сила»