Мережа хабів України, учасниками якої є ГО “Волинський інститут права” , отримала підтримку від ІСАР Єднання, і тому Волинський Інститут Права, як регіональні партнери, разом із іншими 24 регіонами України, в один день будуть говорити та слухати!


Для тих, хто хоче з користю провести 17 грудня 2020 року, отримати нові знання, побачити нові формати роботи, розповісти про себе, познайомитись із цікавими людьми і стати учасником неймовірного національного дійства – Форум “Імунітет до ілюзій”, потрібно зробити прості кроки!

👉

Крок 1. Зареєструвастись за посиланням https://forum.ednannia.ua/…

Адже без вашої реєстрації ми не дізнаємось про ваше бажання участі.

👉

Крок 2. Підписатись на сторінку форуму у Волинській області, де ви дізнаватиметесь про все, про що ми говоритимемо під час регіональних заходів

https://www.facebook.com/events/1204090906653858
👉
😷

Крок 3. Не боятись, адже Форум проходитиме із дотриманням усіх карантинних умов  ми для цього обрали неймовірно підходяще місце. Ну, і в свою чергу, це означає, що кількість місць для офлайн спілкування обмежена. Для учасників передбачена компенсація проїзду.

👉

Крок 4. Берегти себе та своє здоров’я і з цікавістю та потребою нового зустрітись із нами 17 грудня! Ну і про не менше важливе.

Пропонуємо Вам та Вашій організації більше розповісти про себе! Якщо Ви хочете презентувати Вашу громадську організацію або ініціативу на ІХ Форумі розвитку громадянського суспільства “Імунітет до ілюзій”. Волинь, який відбудеться 17 грудня 2020 року – тоді ця реєстраційна форма для Вас – 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSexec-mH5h4JJ4CyAVqyayAMKh7RXa-2NvcXXApLNM259HXZg/viewform –  заповніть анкету до 10 грудня 2020 року.  
  Зробіть так, щоб про Вас почули! 

Щодо всеукраїнського телемарафону.

Усі трансляції заходу відбуватимуться на одній платформі https://forum.ednannia.ua 

Доступ до платформи отримають лише зареєстровані учасники. Після реєстрації упродовж кількох днів ви отримаєте сповіщення про підтвердження та доступ до платформи.

Ті учасники, які планують відвідати Форум офлайн у Луцьку, отримають окремо сповіщення про адресу проведення заходу. 

До участі запрошуються громадські активісти, представники молодіжних просторів, посадовці, ЗМІ та всі зацікавлені.

Довідково

Регіональні події Форуму організовуються ГС «Мережа хабів громадянського суспільства України» в партнерстві з ГО «Волинський Інститут Права» у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізовується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. 

Місцеві партнери: Молодіжний центр YouthСфера, управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА

Імунітет до ілюзій
Розробка та підтримка: SCSI