Шановні мешканці громади і не тільки, просимо Вас підтримати проект Люблинецької громади «Організація столярного цеху на базі КП «Екокомунсервіс» в конкурсі «Наша громада», який організували телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Проектом передбачається закупівля необхідних верстатів та ручного обладнання для організації столярного цеху на базі комунального підприємства.

Як проголосувати за громаду:

1. Зареєструйтеся на сайті https://otg.fakty.com.ua/user/register через електронну пошту або свій акаунт у Facebook.
  2. Виберіть проєкт  Люблинецької громади.
  3. Перейдіть на сторінку  проєкту Люблинецької громади і натисніть кнопку «Проголосувати».
  4. Інтернет-голосування проходить з 10 травня 00:01 по 31 травня 23:59.

У фінал пройдуть 13 громад, проєкти яких отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування. Ще 13 громад-фіналістів, обере експертне журі.

Ми дуже сподіваємось на  Вашу підтримку!

Голосування за проєкти громад, які увійдуть до фіналу конкурсу «Наша громада»