Тиждень, присвячений  Героям Небесної Сотні, в ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ст.»  розпочався загальношкільною лінійкою під назвою «Герої не вмирають»  та хвилиною  мовчання.

  У коридорі школи було організовано  публіцистичну виставку «Слава Небесній Сотні», а в шкільній бібліотеці функціонувала виставка літератури та фотографій «Слава Україні! Героям слава!».

    По класах пройшли  інформаційні хвилинки та бесіди: «Едуард Гриневич – наш земляк-герой», «Молодь за незалежність України», «Одна Батьківщина і двох не буває», «Сьогодення нам дивиться  в очі», «У всіх людей одна святиня», «Вони вмирали за нашу свободу».

     Учні шостих класів відвідали  селищну бібліотеку і переглянули літературну виставку «Хто вмирає в боротьбі – в серці житиме повіки».

     Старшокласники подивилися  документальні  відеофільми: «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила», «Герої Небесної Сотні. Едуард Гриневич».

   Протягом тижня в школі проходив турнір з настільного тенісу (старша група) пам’яті Героя Небесної Сотні,  нашого земляка Едуарда Гриневича.

  Молодші класи активно долучилися до акції «Напиши лист солдату, намалюй малюнок, зроби аплікацію».

    Учителі та школярі взяли участь у скорботному молебні біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні та  всім борцям за волю і кращу долю України та  перегляді документального фільму в БК «Невидимий батальйон».

    Тематичний тиждень закінчився Днем  самоврядування під девізом «Героям слава!» (1-4 класи). У них уроки цього дня розпочиналися з хвилини мовчання.

«Герої не вмирають»
Розробка та підтримка: SCSI