Сад – чарівне місце для дітей, де вони пізнають життя рослин, проводять перш і наукові досліди і долучаються до таємниць природи. Адже в кожну пору року він приваблює своєю неповторністю: весною стоїть у пишному білому цвіті; улітку на гілках рум’яніють соковиті фрукти, восени бавить своїм різнобарв’ям, а взимку малеча із задоволенням підгодовує гостей саду – птахів. Гра, дослідження, відпочинок або праця у саду – це перші наочні заняття дошкільників у природі, які сприяють розвитку сенсорних відчуттів, інтелекту, емоційної сфери, а також вихованню бережного ставлення до довкілля.

І саме осінь є тією прекрасною порою року, що дарує нам чудову нагоду долучити дітей та дорослих до праці у природі – посадки фруктових дерев.

Цими днями на території ДНЗ «Казка» с. Мощена було висаджено близько 20 фруктових дерев ( яблуні, вишні, груші, сливи, абрикоси, черешні, персики), які були подаровані районним депутатом Мичко В.А. Поряд з дорослими працювали і вихованці, які з гордістю підтримували тендітні деревця і обіцяли їх доглядати.

Висаджені деревця, які з роками забуяють зелом, принесуть затишок та комфорт, упорядкована територія сприятиме повноцінному відпочинку дошкільнят, їх батьків та працівників закладу.

Ми віримо, що все це сприятиме становленню у майбутньому відповідальної за середовище проживання особистості, а наш зелений куточок стане ще однієї прикрасою нашого села.

Фруктовий сад у селі Мощена на території ДНЗ «Казка»