З 9 по 13 листопада  в  ОНЗ  «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ст.» проходив Тиждень української  писемності та мови під назвою «Душа народу бринить у слові».  У  ці дні вчителями-філологами, класними керівниками проводилися години спілкування, бесіди, літературні хвилинки, КВК, зустрічі у «Поетичній вітальні» та перегляди тематичних мультимедійних презентацій. Старшокласники взяли участь у рекламному проекті «Вибирай українську». Члени  учнівської ради відвідали своїх молодших друзів, учнів 1-4 класів, для яких підготували   цікаві  факти про українську мову, повчальні сценки,  гуморески та руханки.

Учні  9-11 класи та вчителі школи долучилися до участі у Всеукраїнському радіодиктанті  національної єдності – 2020 «Виклики книжкової ери», який проходив 9 листопада.

П’ятикласники з надзвичайною активністю і завзяттям пройшли квест «Ми – українці!», відповіли на питання вікторини «Допитливі школярики»,   за що нагороджені грамотами адміністрації школи.

У  І етапі Міжнародного конкурсу з  української  мови ім. Петра  Яцика традиційно  взяли участь школярі  3-11 кл.

Святкового настрою педагогам та учням додавали музичні перерви, на яких звучали пісні сучасних українських авторів у виконанні популярних гуртів.

А в День писемності, 9 листопада, школа квітла вишиванками.

Душа народу бринить у слові
Розробка та підтримка: SCSI