ДО  ВІДОМА  ЖИТЕЛІВ  ЛЮБЛИНЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!!! 

Виконавчий комітет Люблинецької селищної ради повідомляє, що згідно «Положення про добровольчі формування територіальних громад» затвердженого постановою КМУ № 1449 від 29.12.2021 року  на території Люблинецької територіальної  громади створюються добровольчі формування.

Добровольче формування територіальної громади – це воєнізований підрозділ, сформований на добровільній основі з громадян України, які проживають на території громади, та який призначений для участі у підготовці та виконанні завдань тероборони в межах своєї громади. Члени такого добровольчого формування не є військовослужбовцями, а саме формування не входить до складу Збройних Сил, зокрема частин Сил територіальної оборони. Членами добровольчого формування (нагадаємо, що вони не є військовослужбовцями) може бути громадянин віком від 18 років, який проживає на території громади.

Всі, хто бажає вступити в добровольче формування населених пунктів Люблинецької ТГ та отримати більш детальну інформацію, щодо даних формувань, звертайтеся в виконавчий комітет Люблинецької селищної ради (старостинські округи), або за телефонами:

  • 0335256562, Світлана Миколаївна, відповідальна за ведення військового обліку;
  • 0958238919, Галина Іванівна, староста Старокошарівського старостинського округу;
  • 0967966098, Яна Вікторівна, староста Мощенського старостинського округу.
ДО  ВІДОМА  ЖИТЕЛІВ  ЛЮБЛИНЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!!! 
Розробка та підтримка: SCSI