ТЕЛЕФОНОГРАМА

         11 лютого 2020 року о 10.00 год. в м. Ковелі по вул. Незалежності,  73 ( 4 поверх, 417 кабінет) буде здійснюватись виїзд мобільних груп операторів для допомоги у внесені відомостей про агровиробників у Державний аграрний реєстр.

         Оператори допомагатимуть Вам вносити відомості про себе в систему  та збиратимуть відгуки про її функціонал та роботу. Під час реєстрації будуть присутні представники системи Безоплатної правової допомоги, які надаватимуть консультації з правових питань охочим стати учасником Реєстру, а також представники Держгеокадастру, які консультуватимуть із земельних питань.

         Для реєстрації необхідно перевірити наявність актуального кваліфікованого електронного підпису (КЕП). У разі відсутності КЕП його можна зробити самостійно, або це допоможе зробити оператор під час реєстрації (у випадку наявності рахунку в ПриватБанк, для цього необхідно також взяти з собою флешку). Реєстрація та користування Реєстром безкоштовні. 

         Довідково: Державний аграрний реєстр  – електронний майданчик, який сприятиме створенню прозорої системи державної підтримки аграріїв, зробить взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником простою, доступною, зручною та простежуваною. За допомогою Аграрного реєстру планується надавати державні сервіси, спростити доступ до банківського фінансування та програм кредитних гарантій, а також запровадити програми таргетованої державної підтримки й оцінювати їх ефективність.

         Просимо взяти участь.        

За додатковою інформацією звертатись за тел. 717 43.

         З собою мати: електроні ключі, витяги на землю з кадастровими номерами, флешку.

До уваги усіх товаровиробників
Розробка та підтримка: SCSI