День знань – одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Воно об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше йде до школи, до серйозних старшокласників, тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Це зустріч із друзями та вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

На шкільному подвір’ї,  де  зібралася велика родина учнів, вчителів та батьків  ОНЗ «Люблинецький ліцей», гамірно та весело.    Під радісні звуки  мелодії  й гучні оплески  на святкову лінійку  вишикувалися маленькі першачки,  які сьогодні  стали на поріг захопливої мандрівки  Країною Знань.

Директор школи Хвиць Руслана  Петрівна привітала  всіх  зі святом, подякувала працівникам школи, батькам, спонсорам за вагомий внесок у підготовці закладу до нового навчального року, вручила грамоти й подяки.

Зі словами привітань до присутніх звернулися  голова Люблинецької ОТГ Сіховська Н.М. і директор «Люблинецького ліцею» Волинської обласної ради Бортнюк М.С.

Гостями свята були і воїни–атовці Івасюк Володимир, Петрук Олександр та Кричук Сергій. Щирі оплески пролунали на адресу героїв. Яскраві букети осінніх квітів замайоріли в їх руках.

Святковим короваєм у цей день  зустрічали  учнів на порозі навчального закладу. Звуки сріблястого дзвоника покликали в Країну Знань усю шкільну родину, а  батьки першокласників благословили  своїх діток барвистими рушниками.

День знань – велике і радісне свято