Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу. Вона яскраво відображає особливу національну традицію народу. Тож не дивно, що існує день, присвячений їй, коли  українці мають можливість показати красу вишиванки і на повні легені сказати:

 « Я українець чи українка  –  це моя історія та культура,   і я нею пишаюсь!»

     День вишиванки – відносно молоде, проте дуже улюблене народне свято. Відзначати його почали у 2006 році. Нині воно набуло міжнародних масштабів.  Українську  вишиванку  одягає все більше людей не лише в нашій країні, а й за кордоном. Всесвітній день вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня.

      По-особливому  пройшов цей день в ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ст.» Веселковими барвами розцвіла школа. Красу весняної пори доповнювало розмаїття вишиванок, в які були одягнуті вчителі та  учні. Члени учнівського самоврядування  привітали  школярів та педагогів на міні-лінійках, випустили стінгазету з цікавими фактами про українську вишиванку, інформацією з історії Всесвітнього дня вишиванки, традиціями святкування. Радісні та усміхнені всі вітали один одного зі святом.  А мелодії українських пісень, які звучали у вестибюлі  школи, доповнювали цей урочистий настрій.

День вишиванки
Розробка та підтримка: SCSI