В ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ст.» дуже часто проходять різні екологічні акції: «Робимо світ чистим», «Чиста Україна – чиста Земля», «Папір рятує», «Батарейки, здавайтеся!», збір пластикових пляшок та кришечок. Цьогоріч в рамках акції «Чиста планета» традиційно проведено благоустрій території школи, саду і квітників. Також учні та вчителі взяли участь у загальноселищній толоці та прибиранні лісосмуги. А до операції «Природа навколо нас» (вивішування шпаківень) долучилися навіть батьки школярів.

У рамках проекту «Школа без відходів», організованого Фундацією братів Кличків, наші учні набуватимуть навиків правильного поводження із побутовим сміттям, зокрема, сортування відходів. Селищна рада забезпечила школу контейнерами для сортування сміття з пластику й паперу.

Світ потребує очищення. І нам вибирати: жити серед сміття й безладдя чи навести порядок у своєму домі та навколишньому середовищі. Тільки спільними зусиллями й зусиллями кожного з нас зможемо зробити його чистішим. І нам це під силу! Повернімо Землі чистоту!

Чиста Земля – щасливе майбутнє!
Розробка та підтримка: SCSI