31 березня на базі Волинського фахового коледжу культури і мистецтв         імені І. Ф. Стравінського Волинської обласної ради пройшов ІІІ (заключний) тур конкурсу  виконавців на духових інструментах серед учнів мистецьких шкіл області. Конкурс був досить численний, під час  виступу учасники продемонстрували високий рівень виконавської майстерності. Приємно ,що за результатами конкурсних прослуховувань в ІІ категорії учениця школи мистецтв Михнюк Дарія (клас викладача Анатолія Франчука, концертмейстер Оксана Завадська) здобула почесне ІІІ місце. Сердечно вітаємо юну саксофоністку та її викладача і бажаємо подальших  творчих  перемог !

09 квітня 2021року у приміщенні Палацу культури міста Луцька відбувся обласний конкурс солістів-вокалістів, який  проводили управління культури з питань релігій та національностей Волинської ОДА та обласний науково-методичний центр  культури. У конкурсі брали участь учні мистецьких шкіл області. В номінації естрадно-джазовий  спів виступали близько 60 учасників. Приємно, що  наші учні в черговий раз достойно представили щколу мистецтв: Шудрук Анастасія – подяка (кл. викл. Никитюк Н.В.), Середа Дарина – подяка (кл. викл. Кошелюк М.І.), Буряк Яна – І місце (кл. викл. Кошелюк М.І.). Бажаємо учням та їх наставникам подальших вдалих виступів та нових перемог.

Чергові перемоги вихованців Люблинецької школи мистецтв