Нещодавно було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я – журналіст!» (2019), організатором якого є Видавничий дім «ОГО» (головний редактор – Віталій Голубєв, викладач кафедри журналістики НаУ «Острозька академія», керівник Школи універсального журналіста та Всеукраїнського конкурсу «Я – журналіст!», секретар Національної спілки журналістів України) спільно з управлінням освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та Національним університетом «Острозька академія».

Учасницею цього конкурсу була й учениця 9-А класу Вікторія Падун, вихованка шкільної літературної студії «Пурпурові вітрила» ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів» (керівник – О. Л. Прадійчук). Вікторія представила на конкурс дуже цікаву роботу про волинського художника Миколу Кумановського (ця стаття, до речі, була надрукована в міськрайонній газеті «Вісті Ковельщини» 20 січня 2020 року).

За участь у цьому престижному журналістському конкурсі Вікторія Падун була нагороджена Дипломом лауреата та книгою Віталія Голубєва «Дієслово. Інструменти ефективності для людей розумової праці» з автографом автора.

Вітаємо Вікторію з цим досягненням і бажаємо нових творчих звершень!

ЧЕРГОВА ПРОБА ЖУРНАЛІСТСЬКОГО ПЕРА ВІКТОРІЇ ПАДУН