11 жовтня в урочищі Рудники, що поблизу с. Мощена, відбулися урочисті заходи до Дня захисника України, що співпадає  з Покровою Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва та створення УПА.  На заході були присутні селищний голова Наталія Сіховська, заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук, староста с. Мощена Анатолій Ліщук, учні та вчителі Мощенської школи. Під час заходу присутні поклали квіти до могили невідомого вояка УПА, разом із о. Матвієм Олійником помолилися за тих хто віддав своє життя за захист Вітчизни, та за мир в Україні. Під час заходу за  сумлінну за активну громадську позицію, відданість Батьківщині та українському народу Матвія Олійника нагороджено грамотою обласної ради.

Загалом свято вселило в душі всіх його гостей та учасників патріотичний дух, гарний настрій, а головне – нікого не залишило байдужим і дало впевненість в тому, що разом ми – сила, яка здобуває перемогу. Окремо, організатори заходу просять у небайдужих громадян встановити особу вояка УПА, якого поховано в урочищі Рудники. Насамперед, звертаємось до жителів  сіл Дубове, Городище, Гредьки, Красноволя, Облапи, Секунь, Мощена, Черкаси.

Якщо є інформація про невідомого героя, який загинув 1944 року у віці 20 років та похований в урочищі Рудники просимо повідомити в Люблинецьку селищну раду (тел. 56-7-54 Олександр Петрович)

14 жовтня – свято Покрови, День захисника України, козацтва та створення УПА