14 жовтня – особлива дата для кожного українця. Відповідно до Указу Президента України у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників та захисниць рідної землі.

Напередодні свята, 13 жовтня, відбулись урочисті заходи та покладання квітів до пам’ятного знака в смт Люблинець. Звертаючись з вітальними словами до захисників та захисниць України, селищний голова Наталія Сіховська подякувала всім воїнам за патріотичну позицію, мужність, побажала міцного здоров’я та вручила почесні грамоти і грошові винагороди.

Окремо варто згадати про спільний захід учнів Мощенської та Дубівської шкіл, що відбувся 12 жовтня в урочищі Рудники біля могили невідомого вояка УПА. Дякуємо колективам згаданих закладів в особі Людмили Танцуренко                     і Наталії Тхоржевської за активну громадянську позицію та виховання у молодого покоління почуття патріотизму.

14 жовтня – День захисників і захисниць України