Люблинецька ОТГ повідомляє, що дочірнє підприємство “Івано-Франківськ-Пропан” публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Івано-Франківськгаз” відновило постачання скрапленого газу для комунально-побутових потреб населення Волинської області з 06 червня 2018 р.

На території Ковельського району реалізація скрапленого газу для потреб населення здійснюється через Ковельську дільницю скрапленого газу (зона обслуговування – Камінь-Каширський, Любешівський, Ковельський, Старовижівський. Ратнівський та Турійський райони).

Відповідальний: Коваль Микола Юхимович, т. (03352) 4-99-54, адреса розташування: Волинська обл., м. Ковель, вул. 40 років Перемоги, 4б.

Відновлено постачання скрапленого газу для комунально-побутових потреб населення