З нагоди відзначення Дня захисника України за ініціативи Ковельської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану та служби у справах дітей райдержадміністрації на базі Люблинецького ліцею Волинської обласної ради 10 жовтня 2018 року о 9 год. 30 хв. відбудуться районні змагання зі стрільби із пневматичної гвинтівки.

До участі в змаганнях допускаються команди загальноосвітніх закладів району (віком 15-16 років), учасники бойових дій на території інших держав, учасники АТО.

Переможці та призери в особистому заліку нагороджуватимуться дипломами відповідних ступенів та призами.

Змагання проводяться з метою патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в ЗСУ, популяризації стрільби із пневматичної зброї.

Відбудуться районні змагання зі стрільби із пневматичної гвинтівки