В січні місяці цього року Люблинецька ОТГ зареєструвалася в проекті, який реалізує Корпус Миру США в Україні «Розвиток громад» та пройшла конкурсний відбір на запрошення волонтера Корпусу Миру.

25 жовтня 2018р. 135 волонтерів Корпусу Миру США в Україні офіційно прийняли присягу в Українському Домі в Києві. Одним із серед цих волонтерів була Кью Бінгсу, яка протягом двох років працюватиме в Люблинецькій селищній раді за напрямом «Розвиток громад».

Мета такої співпраці – створити нові можливості для розвитку Люблинецької громади, через посилення громадянського суспільства, започаткування волонтерського руху, розвитку туризму, вивченню ділової англійської мови, реалізацію нових міжнародних проектів та покращення ділового середовища.

Сподіваємось, що спільними зусиллями ми реалізуємо не один цікавий і корисний проект для Люблинецької громади.

Співпраця Люблинецької ОТГ із Корпусом Миру США в Україні