26 жовтня в Люблинецькій школі мистецтв відбулося традиційне музично-театралізоване дійство  “Посвята в першокласники”. У переповненій залі зібрались учні, викладачі, батьки, бабусі, дідусі,  які прийшли розділити  хвилювання і радість з учнями-першокласниками.

Розпочала святкове дійство ведуча Світлана Шкурупій, яка щиро привітала всіх присутніх з чудовим святом. Під звуки фанфар та оплески глядачів на сцені з’являлися незвичайні гості: Водяний (Матвій Матвієнко), Кикимора (Мілана Артюшенко), Фея Музики (Юлія Оленчук), Фея Живопису (Катерина Ткачук), Скрипковий Ключ (Дмитро Ганюк), Ноти, Кольори Веселки, які підготували для учнів-початківців ігри та забави, під час яких діти мали змогу проявити свої музичні здібності та набуті знання з музичної та образотворчої грамоти, заодно подарувавши гарний      настрій усім присутнім.

На святі звучали найкращі інструментальні та вокальні твори у виконанні учнів молодших класів: Ореста Гнатюка (флейта), Світлани Книш (скрипка), Дарини Середи (фортепіано), Олександра Марчука та Дениса Буряка (сопілка), Лізи Куденчук (бандура), Юрія Ганюка (акордеон), Кірії Карпук-Сугак (гітара), Дарії Михнюк (саксофон). Окрасою свята став виступ хору школи мистецтв (керівник Наталія Никитюк). Бурхливими оплесками глядачі зустрічали кожен виступ юних музикантів.

Не обійшлося і без дебюту. У виконанні усіх першокласників прозвучала пісенька “Про ноти”, яку з дітками підготувала викладач Марина Гордієнко.

Наприкінці до усіх присутніх звернулася директор школи мистецтв Ольга Денисюк, яка подякувала організатору цього свята Ользі Олексюк та всім викладачам, які долучилися до його підготовки. А також висловила надію, що юні музиканти та художники, які влились в прекрасну творчу родину школи,  будуть примножувати її славні традиції, піднімаючи і надалі  її рейтинг, і прославляти своїми успіхами нашу громаду.

Приємною несподіванкою для першокласників стали подарунки від педагогічного колективу школи мистецтв, магазинів «До Мажор» (Микола Пірожик) та «Макс Мікс» (Олександр Фалько).

Свято скінчилося, а попереду довгі і зовсім нелегкі кроки до пізнання Світу Музики та Світу Живопису, де добрими і надійними супутниками дітям стануть викладачі. Хочеться побажати першокласникам любити музику, живопис, розуміти їх зміст, “дружити” з композиторами та художниками, вивчати їхню творчість.

Посвята в першокласники в Люблинецькій школі мистецтв