Комісія з питань бюджету, фінансів, планування, управління комунальною власністю, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності, депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та правопорядку

Голова постійної комісії:
Кульцман Роман Ярославович – депутат від виборчого округу № 3

Заступник голови постійної комісії:
Клімук Олександр Сергійович – депутат від виборчого округу № 10

Секретар постійної комісії:
Олексюк Валентина Михайлівна – депутат від виборчого округу № 20

Члени постійної комісії:
Піцик-Марчук Микола Юрійович – депутат від виборчого округу № 19
Долінко Віктор Федорович – депутат від виборчого округу № 1

 

Комісія з питань сільського господарства, соціального відродження села, регулювання земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів

Голова постійної комісії:
Ліщук Любов Віталіївна – депутат від виборчого округу № 17

Заступник голови постійної комісії:
Івасюк Володимир Володимирович – депутат від виборчого округу № 16

Секретар постійної комісії:
Рихтюк Ніна Олександрівна – депутат від виборчого округу № 22

Члени постійної комісії:
Рокун Ольга Іванівна – депутат від виборчого округу № 11

 

Комісія з питань освіти, культури та туризму, духовності, охорони здоров’я, материнства, у справах сім’ї, молоді та спорту, соціального захисту населення

Голова постійної комісії:
Шум Наталія Миколаївна – депутат від виборчого округу № 13

Заступник голови постійної комісії:
Ревейчук Ірина Федорівна – депутат від виборчого округу № 14

Секретар постійної комісії:
Ковальчук Людмила Тихонівна – депутат від виборчого округу № 21

Члени постійної комісії:
Федорук Андрій Борисович – депутат від виборчого округу № 18
Оліферук Наталія Анатоліївна – депутат від виборчого округу № 8
Логвинюк Наталія Григорівна – депутат від виборчого округу № 2

 

Комісія з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та побуту і житлово-комунального господарства та підприємництва

Голова постійної комісії:
Прадійчук Володимир Анатолійович – депутат від виборчого округу № 15

Заступник голови постійної комісії:
Кот Артур Ростиславович – депутат від виборчого округу № 6

Секретар постійної комісії:
Середа Юлія Миколаївна – депутат від виборчого округу № 7

Члени постійної комісії:
Буднік Євгенія Адамівна – депутат від виборчого округу № 9
Кропива Олександр Миколайович – депутат від виборчого округу № 12

Розробка: Deprocote & SCSI