Секретар

Секретар радиКулик Жанна Василівна
службовий телефон – 5-65-62
освітавища
дата обирання секретарем ради2016 рік
обираєтьсяперший раз

 


Депутати

Округ № 1 – Долінко Віктор Федорович
Округ № 2 – Логвинюк Наталія Григорівна
Округ № 3 – Кульцман Роман Ярославович
Округ № 4 – Кулик Жанна Василівна
Округ № 5 – Кухарчук Михайло Павлович
Округ № 6 – Кот Артур Ростиславович
Округ № 7 – Середа Юлія Миколаївна
Округ № 8 – Оліферук Наталія Анатоліївна
Округ № 9 – Буднік Євгенія Адамівна
Округ № 10 – Клімук Олександр Сергійович
Округ № 11 – Рокун Ольга Іванівна
Округ № 12 – Кропива Олександр Миколайович
Округ № 13 – Шум Наталія Миколаївна
Округ № 14 – Ревейчук Ірина Федорівна
Округ № 15 – Прадійчук Володимир Анатолійович
Округ № 16 – Івасюк Володимир Володимирович
Округ № 17 – Ліщук Любов Віталіївна
Округ № 18 – Федорук Андрій Борисович
Округ № 19 – Піцик-Марчук Микола Юрійович
Округ № 20 – Олексюк Валентина Михайлівна
Округ № 21 – Ковальчук Людмила Тихонівна
Округ № 22 – Рихтюк Ніна Олександрівна

 


Постійні комісії

Комісія з питань бюджету, фінансів, планування, управління комунальною власністю, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності, депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та правопорядку

Голова постійної комісії:
Кульцман Роман Ярославович – депутат від виборчого округу № 3

Заступник голови постійної комісії:
Клімук Олександр Сергійович – депутат від виборчого округу № 10

Секретар постійної комісії:
Олексюк Валентина Михайлівна – депутат від виборчого округу № 20

Члени постійної комісії:
Піцик-Марчук Микола Юрійович – депутат від виборчого округу № 19
Долінко Віктор Федорович – депутат від виборчого округу № 1

 

Комісія з питань сільського господарства, соціального відродження села, регулювання земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів

Голова постійної комісії:
Ліщук Любов Віталіївна – депутат від виборчого округу № 17

Заступник голови постійної комісії:
Івасюк Володимир Володимирович – депутат від виборчого округу № 16

Секретар постійної комісії:
Рихтюк Ніна Олександрівна – депутат від виборчого округу № 22

Члени постійної комісії:
Кухарчук Михайло Павлович – депутат від виборчого округу № 5
Рокун Ольга Іванівна – депутат від виборчого округу № 11

 

Комісія з питань освіти, культури та туризму, духовності, охорони здоров’я, материнства, у справах сім’ї, молоді та спорту, соціального захисту населення

Голова постійної комісії:
Шум Наталія Миколаївна – депутат від виборчого округу № 13

Заступник голови постійної комісії:
Ревейчук Ірина Федорівна – депутат від виборчого округу № 14

Секретар постійної комісії:
Ковальчук Людмила Тихонівна – депутат від виборчого округу № 21

Члени постійної комісії:
Федорук Андрій Борисович – депутат від виборчого округу № 18
Оліферук Наталія Анатоліївна – депутат від виборчого округу № 8
Логвинюк Наталія Григорівна – депутат від виборчого округу № 2

 

Комісія з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та побуту і житлово-комунального господарства та підприємництва

Голова постійної комісії:
Прадійчук Володимир Анатолійович – депутат від виборчого округу № 15

Заступник голови постійної комісії:
Кот Артур Ростиславович – депутат від виборчого округу № 6

Секретар постійної комісії:
Середа Юлія Миколаївна – депутат від виборчого округу № 7

Члени постійної комісії:
Буднік Євгенія Адамівна – депутат від виборчого округу № 9
Кропива Олександр Миколайович – депутат від виборчого округу № 12

Розробка: Deprocote & SCSI