Четвертий щорічний турнір з футзалу серед школярів та молоді 2002-2003 р.н.

“Зимовий Кубок ГО “Нова Ідея”” відбувся 20 січня у м. Володимир-Волинський в спортивно-оздоровчому комплексі “Олімп”.

Високий рівень підготовки спортсменів, які показали чудову гру, в першу чергу це заслуга тренерів кожної команди. На ІІІ-му місці команда ДЮСШ смт. Іваничі, ІІ місце завоювала ФК “УСТИЛУГ” і Кубок переможців поїхав у Ковельський район, чемпіонами стала ДЮСШ “ЛЮБЛИНЕЦЬ”. Усі команди були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Також визначили кращих гравців з кожної команди, які отримали відзнаки та подарунки, а ними стали: ФК “ЗИМНЕ” – Шевченко Дмитро, ФК “ЯГОДИН” – Клак Орест, ФК “УСТИЛУГ”- Чернов Едуард, ДЮСШ “ЛЮБЛИНЕЦЬ” – Хвещук Ілля та ДЮСШ смт Іваничі – Пужаєнко Владислав.

Вітаємо команду ДЮСШ “ЛЮБЛИНЕЦЬ” з перемогою.

ДЮСШ “Люблинець” (2002/2004) – чемпіони!
[an error occurred while processing the directive]
Розробка: Deprocote & SCSI